Küpsiste kasutamise eeskiri

Mis on küpsis?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis paigutatakse ja salvestatakse teie terminali* siis, kui te veebisaiti külastate. Küpsis võimaldab selle väljastajal tuvastada terminali, kus seda küpsist selle kehtivuse või salvestamise ajal säilitatakse. 

Mõiste „küpsised“ viitab tehnoloogiatele, mis võimaldavad jälgida kasutaja liikumist saidil. 

* Terminal viitab materiaalsele seadmele (arvuti, tahvelarvuti, nutitelefon jne), mida te kasutate veebisaidi, rakenduse või reklaamisisu jms uurimiseks või vaatamiseks. 

Miks me küpsiseid kasutame? 

Nii meie ise kui ka meie partnerid kasutavad erinevat tüüpi küpsiseid järgmistel eesmärkidel. 

 1. Küpsised, mis ei nõua kasutaja nõusolekut

  1. Need on tehnilised küpsised, mis on olulised meie veebisaidi lehitsemiseks (näiteks seansi identifikaatorid) ning võimaldavad teil kasutada veebisaidi põhifunktsioone ja tagavad ühenduse turvalisuse. 

   Näiteks võimaldavad need tänu identifikaatoritele või andmetele, mille olete eelnevalt meile usaldanud, pääseda otse reserveeritud ja isiklikesse sektoritesse.

  2. Need on küpsised, mis ei ole meie veebisaidi lehitsemiseks hädavajalikud, vaid nende ainus eesmärk on lubada või optimeerida selle toimimist ja anda teile juurdepääs kindlatele funktsioonidele.

   Samuti võimaldavad need kohandada veebisaidi esitlemisviisi teie terminali kuvaseadistustega. Need küpsised võimaldavad teil veebilehel sujuvalt ja kohandatult liikuda.

 2. Küpsised, mis nõuavad kasutaja nõusolekut

  1. Sihtrühma mõõtmise küpsised

   Need võimaldavad meil paremini mõista meie veebisaidi kasutamist ja toimivust, koostada statistikat, tuvastada liiklusmahtu ja veebisaidi erinevate elementide (külastatud lehed, navigeerimisrada jne) kasutamist – see kõik võimaldab suurendada huvi meie teenuste vastu ja parandada nende ergonoomikat (enim uuritud veebilehed ja jaotised, enim loetud artiklid jne).

   Neid küpsiseid kasutatakse ka meie reklaamikampaaniate toimivuse hindamiseks ning veebisaidi sisu isikupärastamiseks vastavalt teie profiilile ja veebisaidil navigeerimisele.

  2. Sisu jagamise küpsis

   • didomi _token

    See küpsis sisaldab nõusolekuandmeid kohandatud eesmärkidel ja müüjate jaoks, aga ka Didomi-spetsiifilist teavet (näiteks kasutajatunnus). 

Kuidas küpsiseid hallata?

Küpsise registreerimine terminalis sõltub põhiliselt terminali kasutaja tahtest, mida ta saab igal ajal ja tasuta väljendada ning muuta.

Kui olete nõustunud küpsiste salvestamisega oma terminalis, võidakse teie vaadatud lehtedesse ja sisusse integreeritud küpsised ajutiselt teie terminalis spetsiaalsesse kohta salvestada.

Saadaval on küpsiste haldamise konfigureerija, mis võimaldab teil hallata sellel veebisaidil kasutatud ja/või salvestatud küpsiseid. Soovi korral saate alati klõpsata alloleval lingil, nii pääsete konfigureerija juurde ja saate oma eelistusi vastavalt eesmärgile muuta.

! Tähelepanu! Teie eelistused salvestatakse küpsisesse. Kui kustutate veebilehitseja kaudu kõik oma terminali salvestatud küpsised, ei ole ALD ja tema partnerid teie keeldumisest teadlikud ning seetõttu palutakse teil uuesti küpsiste osas oma valikud teha.

Küpsiste täielik blokeerimine teie lehe või reklaamiblokeerijate kaudu (sealhulgas veebisaidi toimimisega seotud küpsised) võib põhjustada tõrkeid. Näiteks ei ole võimalik pääseda veebisaidi teatud lehtedele või teie turvalisele kliendipiirkonnale.

Osana küpsisepoliitikast palutakse teil iga kuue kuu järel oma eelistusi küpsiste osas kinnitada või muuta, olenemata sellest, kui kaua need kehtivad.

Milliseid küpsiseid meie veebisaidil kasutatakse ja kes on meie partnerid?

 Tööküpsised

Küpsise nimi

Vastutav töötleja

Küpsiste säilitamise aeg

Kasulikkus

didomi_token

Didomi

13 kuud

Selle küpsise määrab pakkuja Didomi.

See küpsis sisaldab teavet nõusoleku kohta

kohandatud eesmärkidel ja müüjate jaoks

koos Didomi-spetsiifilise teabega.

lb_48c5e6e639605886ea795763448ca48c

ALD Automotive

Kasutaja seanss

Turvalisus

.ASPXANONYMOUS

ALD Automotive

2 kuud and

8 päeva

Selle küpsise määrab ASP.NET. Küpsist kasutatakse kordumatuks ID-ks kasutajate jaoks, et salvestada seansi ajal anonüümselt jälgimisandmeid.

 

__RequestVerificationToken

ALD Automotive

Kasutaja seanss

Selle küpsise määrab ASP.NET MVC Technologiesi veebikeskkonda integreeritud rakendus. See on võltsimisvastane küpsis, mida kasutatakse saitidevaheliste võltsimisrünnakute ärahoidmiseks.

 

DotNetNukeAnonymous

ALD Automotive

Kasutaja seanss

Vormi autentimine

dnn_IsMobile

ALD Automotive

Kasutaja seanss

Selle küpsise määrab pakkuja SNN platvorm. Seda küpsist kasutab CMS, et teha kindlaks, kas külastaja sirvib mobiilseadmest. Saidi funktsionaalsuse tagamiseks on vaja pakkuda paigutuse visualiseerimist seadme jaoks.

 

Sihtrühma mõõtmise küpsised

Küpsise nimi

Vastutav töötleja

Küpsiste säilitamise aeg

Kasulikkus

ELOQUA

eloqua.com

13 kuud

See küpsis kogub ja edastab kontaktandmeid veebivormidelt sisemistesse andmebaasidesse.

ELQSTATUS

eloqua.com

13 kuud

Seda küpsist kasutatakse veebisaidi lehtede kordumatute külastajate äratundmiseks ja nende külastatud lehtede jälgimiseks.

Privaatsuspoliitika

Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate abil kogutud teavet kasutame, leiate meie veebisaidil avaldatud privaatsuspoliitikast. See küpsiste kasutamise eeskiri on osa meie privaatsuspoliitikast ja sellega seotud. Saiti kasutades nõustute meie küpsiste kasutamise eeskirja ja privaatsuspoliitikaga.

Võtke meiega ühendust

Küsimuste või märkuste korral nende küpsiste reeglite kohta võtke meiega ühendust:
ALD Automotive Eesti AS 
Sõpruse pst. 145, Tallinn, 13417, Estonia
info.ee@aldautomotive.com