Kindlustused

Kindlustused

ALD Automotive auto on kogu rendiperioodiks kindlustatud liiklus- ja loodusõnnetuse, tulekahju, vandalismi ning varguse ja röövi vastu.

ALD Automotive kindlustuspakett sisaldab kogu auto salongi klaasiringi kindlustust ilma omavastutuseta. ALD Automotive tagab kohustusliku liikluskindlustuse poliisi kehtivuse rendiperioodi lõpuni.

Kindlustustingimused on sätestatud kasutusrendi lepingus. Liikluskindlustust reguleerib Eesti Vabariigi liikluskindlustuse seadus.

Kannatada saanud sõidukid remonditakse auto ametliku edasimüüja poolt volitatud või ALD Automotive poolt heakskiidetud teenindusse. 

Auto vigastuste ilmnemisel või autoga õnnetusse sattumisel palume võtta esimesel võimalusel ühendust ALD Automotive klienditeenindusega numbril 630 8960.

Auto remonti ei tohi alustada ilma ALD Automotive poolse nõusolekuta.

Auto või selle varustuse varguse korral pöörduge koheselt politsei poole ning teavitage juhtumist esimesel võimalusel ALD Automotive klienditeenindust.

Palun ärge jätke auto dokumente autosse ning hoidke auto võtmeid turvalises kohas!
 

Õnnetusjuhtum

Kuidas toimida kui olete sattunud autoga õnnetusse?

  • säilitage rahu, hinnake olukorda ning käituge vastavalt liikluseeskirjadele;
  • liiklusõnnetusest tuleb teavitada politseid kui on vigastatuid või  õnnetuses osalejad (juhid, kannatanud) ei ole vastutuse küsimuses ühel meelel. Politsei number on 112;
  • vajadusel kutsuge õnnetuskohale päästeteenistus. Päästeteenistuse number on 112;
  • kui liiklusõnnetuses ei ole vigastatuid ja õnnetuse põhjustanud juht tunnistab oma süüd, siis palume täita auto dokumendikaante vahel olev blanketi ”Teade liiklusõnnetusest”;
  • kui autoga ei ole võimalik edasi sõita või vastavalt kehtivatele liikluseeskirjadele ei ole lubatud autoga liigelda, saate kohale tellida puksiiri helistades 24 tunni hädaabinumbril.
  • toimunud õnnetusest palume teavitada ALD Automotive´t esimesel võimalusel.
Klienditeenindus
6 308 960